Překlady:


***

Duben 2008

Billova operace hlasivek

23. dubna 2008 v 19:13 TH - Bill

Billova operace krku

  • Tom a jeho rodiče byli celou dobu u něho
  • Jenom po 30 minutách bylo všechno hotovo
  • Deset dní nesmí "Tokio Hotel"-zpěvák mluvit

Vydržel to. "Tokio Hotel" - zpěvák Bill Kaulitz (18)
podstupil operaci hrtanu. Cysta na levé hlasivce byla odstraněna. Jeho dvojče Tom a jeho rodiče byli celou dobu u něho.
"Doktor, který Billa operoval je jeden z nejlepšíchlékařů, kteří ve svém oboru existují. Při operaci běželo všechno podle plánu a lékař je velmi optimistický", řekl "Tokio Hotel" producent a manažer David Jost krátce po zákroku. Ale Bill je stále ještě v obavách. Pochopitelně. Neboť při zákroku mohlo dojít ke změně hlasu. Hlas může být tmavší nebo světlejší.
"Jestli Billův hlas zní stejně jako předtím, se teď nemůže ještě říct", říká David Jost. Duševní oporou pro Billa byl "jeho talisman", dvojče Tom a rodiče. "Celou dobu jsou na klinice u něho", tak Jost. "Po opuštění kliniky musí potom celý týden téměř každý den docházet k lékaři na kontrolu." A prvních deset dní nesmí vůbec mluvit.
To samozřejmě znamná, že mu Tom daroval malou školní tabuli. Křída místo naříkání. Od května chce totiž zase stát na podiu...

Bill je uz v pohode

23. dubna 2008 v 19:11 TH - Bill

Bill je z nemocnice venku

Tokio Hotel: Za měsíc bude Bill zase zpívat
Fanoušci Tokio Hotel si můžou vydechnout. Jenom den po operaci hlasivek je Bill Kaulitz z nemocnice zase propuštěn.
"Operace trvala 45 minut", říká David Jost, manažer kapely. "Všechno běželo podle plánu, nevyskytli se žádné komplikace." První návštěvou u nemocniční postele byli přirozeně jeho rodiče a dvojče Tom.
Rozptýlení probíhalo ovšem obtížně. Bill zůstal němý. Zpěvák nesmí dlouhých deset dní říct žádné slovo. Bill může komunikovat jenom s křídovou tabulkou, kterou mu daroval jeho bratr Tom.
Navzdory chybějícím slovům: "Bill chtěl zůstat v nemocnici tak krátce, jak je to možné", říká manažer David Jost (bývalý zpěvák Bed & Breakfas). A tak směl Tokio-Hotel-zpěvák už včera jít zase domů.
Ale příští měsíc bude tvrdý: Prvních deset dní nesmí mluvit (a zpívat samozřejmě), potom následuje tří týdenní hlasový trénink u logopeda. David Jost dělá fanouškům ale naději: "První veřejné vystoupení bude pravděpodobně už 1.května - na prvním americkém koncertě ve Washingtonu."
A němečtí fanoušci smí oslavovat Tokio Hotel zase 23.května v Oberhausenu - na vyhlašování VIVA-hudebních cen Comet. Tokio Hotel jsou nominováni třikrát: V kategoriích "Nejlepší kapela", "Nejlepší živé vystoupení" a "Nejlepší videoklip".


Love

23. dubna 2008 v 18:49 EMO

Girls foto

23. dubna 2008 v 18:46 Emo Girls

EMO love

23. dubna 2008 v 18:45 EMO

obrazky 7

23. dubna 2008 v 18:40 Emo obrazky

Fotky 22

23. dubna 2008 v 18:34 Emo Boys

Fotky 21

23. dubna 2008 v 18:30 Emo Boys

video

23. dubna 2008 v 18:29 EMO
Videjka

Jsi EMO?

23. dubna 2008 v 18:28 EMO

Jsi EMO??

Ale podle mého názoru je tenhle článeček dost pravdivý.... Prostě je to hlavně o těch citech páč oblíknou jako EMO se umí kažej...proste může bejt člověk kerý se tak cítí ale nosí upa něco jinýho prostě to neni o oblíkání....ale o tom jak se kdo cití a estli dává najevo své city....
.................
- Je to celkem jednoduchý, ale něco ze základních rysů ema musíte vlastnit!Nevadí, že nemáte černé nebo světlonce žluté vlasy.Tohle zkrátka není podmínkou.Je to pouze zásada, která byla vžita, protože mnoho z emo children následovali přesný určený styl.No ale - vás se přece nikdo neptal, jetli chcete mít takovou či jinou barvu vlasů.O tomle emo není.Emo child, je ten kdo se nebojí ukázat svoje city! To je jediná podmínka toho, abyste se mohli zařadit mezi emo.
........................
- Všimněte si klasického oblečení těchto lidí-velmi často převažuje růžová a černá.Zamýšleli jste se už někdy nad tím co tyhle dvě barvy znamenají a proč tak často převažují?Je to opět o citech.I v jejich typu oblečení můžete nalézt stopy citu-růžová naznačuje lásku,něhu,porozumění a jemnost(zkrátka všechno co je se samotnou růžovou barvou spojováno)….a naopak černá barva symbolizuje-smutek,strach(tato barva souvisí hodně se zklamáním).Emo people také holdují nápisům,ale jen takový,které opět něco naznačují.Jako například-co cítí,koho mají rádi(trička s oblíbenou hvězdou),co nenávidí.Emo je zkrátka hlavně(spíše jen) o pocitech!A tak se nemůže taky stát,že by si třeba některý z emo kluků vzal na sebe triko s nápisem:Chybí ti vitamín C?Podobný výstřelky a blbosti u nich nehledejte.
........................
Zpět k otázce: Jak se stát emo? Zkrátka, buď emo jste nebo nejste.A abyste jím byli, musíte mít tu jedinou vlastnost o které tady celou dobu mluvím a to je CIT - NESMÍTE SE BÁT DÁT NAJEVO SVOJE POCITY, ať ste kdekoliv.Ostatní rysy ema vám pak můžou být ukradený.Nemusíte být smutný (jak se všude píše,že emo people a hlavně dívky takové jsou) ,vono je tohle spíš špatně uvadeno na správnou míru.Ano emo girl jsou smutné, ALE TO JEN TEHDY, KDYŽ SE TAK CÍTÍ! A pokud vám tedy cit nechybí a emo obdivujete, zkuste přidat i trochu ze stylu oblíkání. Uvidíte,že se pak budete cítit víc jak emo,než kdyby jste si jen na něco hráli.
Tak co??? Hnusí se vám EMO nebo se v něm vidíte jako já???

Fotky 20

23. dubna 2008 v 18:13 Emo Boys
I love emo boys!


Husta videjka

23. dubna 2008 v 17:59 Emo Boys
Boys kissing


videoklipy Lovex

22. dubna 2008 v 21:21 Lovex
Take a Shot
Bleeding
Run away

Videoklipy NT

22. dubna 2008 v 21:14
Neustart
Revolution