Překlady:


***

Bill je uz v pohode

23. dubna 2008 v 19:11 |  TH - Bill

Bill je z nemocnice venku

Tokio Hotel: Za měsíc bude Bill zase zpívat
Fanoušci Tokio Hotel si můžou vydechnout. Jenom den po operaci hlasivek je Bill Kaulitz z nemocnice zase propuštěn.
"Operace trvala 45 minut", říká David Jost, manažer kapely. "Všechno běželo podle plánu, nevyskytli se žádné komplikace." První návštěvou u nemocniční postele byli přirozeně jeho rodiče a dvojče Tom.
Rozptýlení probíhalo ovšem obtížně. Bill zůstal němý. Zpěvák nesmí dlouhých deset dní říct žádné slovo. Bill může komunikovat jenom s křídovou tabulkou, kterou mu daroval jeho bratr Tom.
Navzdory chybějícím slovům: "Bill chtěl zůstat v nemocnici tak krátce, jak je to možné", říká manažer David Jost (bývalý zpěvák Bed & Breakfas). A tak směl Tokio-Hotel-zpěvák už včera jít zase domů.
Ale příští měsíc bude tvrdý: Prvních deset dní nesmí mluvit (a zpívat samozřejmě), potom následuje tří týdenní hlasový trénink u logopeda. David Jost dělá fanouškům ale naději: "První veřejné vystoupení bude pravděpodobně už 1.května - na prvním americkém koncertě ve Washingtonu."
A němečtí fanoušci smí oslavovat Tokio Hotel zase 23.května v Oberhausenu - na vyhlašování VIVA-hudebních cen Comet. Tokio Hotel jsou nominováni třikrát: V kategoriích "Nejlepší kapela", "Nejlepší živé vystoupení" a "Nejlepší videoklip".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama